اوست فراتر از هر کس و هر چیز

گروه حقوقی-اقتصادی فراتن (فرآیندسازان اندیشه تجارت نوین فردا) در سال ۱۳۹۴ پس از روندی طولانی از بررسی بازار و جهت گیری کسب و کارها در حوزه‌های مختلف، با هسته‌ای از دانش آموختگان دانشگاهی و مجرب در حوزه‌های فناوری اطلاعات (IT)، حقوق و اقتصاد با هدف پوشش دادن نیازهای فعالیت سرمایه گذاران در صنعت ساختمان و فناوری اطلاعات تأسیس گردید. شیوه‌های سنتی جاری در خدمات صنعت ساختمان با سرعت، دقت، انطباق پذیری و کیفیت نازل، عدم شفافیت و صداقت در میان مشاوران معاملات و فروش، و خلأ بهره گیری از دانش حقوقی، معماری، شهرسازی، اقتصادی و فناوری اطلاعات در عملکرد مشاوران مشغول به کار در این حوزه، انگیزه اصلی در تهیه فرآیندهای این مجموعه و پایه گذار مسیری رو به تعالی در راستای ارزش آفرینی برای جامعه بزرگ سرمایه گذار و مهندسین و نیز مصرف کنندگان محصولات صنعت ساختمان شد.

این مجموعه علی رغم وجود تلاطم سال‌های اخیر، توفیق یافت تا با پشتکار و تکیه بر دانش و صداقت مدیران و سایر همکاران خود، اعتماد بخش بزرگی از شهروندان و فعالان حوزه صنعت ساختمان را جلب نموده و بازدهی قابل قبولی از فعالیت‌های خود بر جای بگذارد.

امروز به لطف ایزد منان، و با تکیه بر اعتماد شهروندان گرانقدر و همراهان همیشگی خود، گروه حقوقی- اقتصادی فراتن توانسته گام خود را نسبت به گذشته و رقبای خویش فراتر نهاده و با تکمیل زنجیره خدمات خود، تبدیل به اولین گروه مشاور شرق کشور گردد که تمامی نیازهای موفقیت سرمایه گذاری در صنعت ساختمان را تحت پوشش قرار دهد تا بدینوسیله ریسک‌ها و هزینه‌های سرمایه گذاران و مراجعات ایشان به مراکز ارائه خدمات مختلف را به حداقل رسانده و با رویکرد نوین و درخور شأن مشتریان خود، تبدیل به مرجعی امن و معتمد برای این عزیزان گردد.

از این جمله می‌توان به دپارتمان‌های زیر اشاره نمود: دپارتمان حقوقی و مؤسسه داوری متمرکز بر صنعت ساختمان، دپارتمان خلق و مطالعات امکانسنجی ایده‌های نوین، دپارتمان معماری و شهرسازی، دپارتمان مهندسی فروش، کارگزاری و بازرگانی کالا و خدمات، پیشخوان خدمات شهرسازی و دولت، دپارتمان هنر و المان‌های ساختمانی، دپارتمان فناوری اطلاعات و ارتباطات، دپارتمان تبلیغات، بازاریابی و مشاوره برندینگ در صنعت ساختمان، و سایر بخش‌های اجرایی فنی و تاسیساتی و دکوراسیون داخلی.

ایزد منان را از این دستاورد بزرگ شاکریم و از درگاه او خواستاریم که در این راه طولانی یاور ما بوده و پشتیبان ما در گام‌های مستحکم آینده باشد. امید است که شما نیز به جمع بزرگ همراهان ارزشمند ما بپیوندید تا درکنار هم افق‌هایی روشن ترسیم نمائیم، فراتر از تصویر فردا.

فهرست